DÁME KONTURY A ZÁKLADY VAŠEMU PODNIKÁNÍ.

OTEVŘETE SI SVŮJ FRANŠÍZOVÝ OBCHOD S KÁVOU V SÁČCÍCH A KAPSLÍCH

Chcete znát všechny podrobnosti tohoto návrhu? Kontaktujte nás hned bez závazků!

Souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů

PRO INFORMACE:  info@101caffe.it   

tel:  +39 02.87240690

PROČ SE ROZHODNOUT PRO FRANŠÍZU 101CAFFE’
  • Sortiment bezkonkurenčních produktů v odvětví: různé druhy kávy v papírových sáčcích nebo kapslích, zrnková káva, mletá a rozpustná, z italských řemeslných pražíren; alternativní nápoje pro všechny kávovary a všechny chutě (čaje, bylinné čaje, čokolády, ječmen, ženšen, aromatizované kávy atd.); doplňkové cukrářské výrobky; kávovary, čisticí přípravky, příslušenství a mnohé další.
  • Hodnoty řemeslné výroby a zvláštnosti italských regionů: nepostradatelné pro Italy, žádané a obdivované ve zbytku světa.
  • Exkluzivita produktu pro všechna franšízová prodejní místa.
  • Neustálá podpora franšizanta od samého začátku: vyhledání odpovídající lokality, počáteční on-line školení prostřednictvím školicí platformy, provozní školení v obchodě, podpora ve fázi otevírání; dodávka reklamních materiálů, s marketingovými a sdělovacími strategiemi; podpůrné návštěvy v místě prodeje; sledování konkurence.
  • Účinná logistika díky skladu o ploše 2 500 m2, jež zaručuje kontinuitu dodávek a jejich včasné dodání.
  • Usnadnění činnosti pro ty, kdo dělají první krůčky do světa maloobchodu, nebo pro ty, kdo si přejí diverzifikovat vlastní investice prostřednictvím osvědčeného podnikatelského modelu.
  • Spolehlivá firma s nepřetržitým vývojem s dvojím cílem růst plánovaně jako skupina a neustále zvyšovat obrat jednotlivých obchodů.
  • On-line prodej připadající na prodejní místa podle jejich výhradní lokality.
  • Jedinečná franšíza odvětví spojeného s franšízami Asso a Feder. Možnosti zvýhodněného financování.

VYBERTE SI FRANŠÍZU NA VZESTUPU, SPOJTE SE S NÁMI.

Kvalitní káva v papírových sáčcích a kapslích
Tradice a modernost ruku v ruce se systémem, který se šíří díky své praktičnosti, čistotě, snadnému používání a jenž maximálně uchovává vůni a kvalitu kávy. Ve franšízových obchodech 101CAFFE’ se toto vše nachází ve velice širokém spektru aromat a směsí pro každou chuť a každý kávovar. Známé značky a sortiment produktů značky 101CAFFE’, pečlivě řemeslně zpracované a s označením Made in Italy, exkluzivně pro obchody 101CAFFE’.
Úspěšná italská franšíza zaměřená na maximální kvalitu, kterou si dopřejete v podobě každodenního rituálu, bez něhož se nelze obejít – okamžik věnovaný kávě.
 
A teď několik čísel…
Máme 2 500 m2 skladů, více jak 1 400 produktů, z nichž 600 spadá pod značku 101CAFFE’ výhradně pro přidružené prodejny. Osmdesát prodejních míst v Itálii, s teritoriální exkluzivitou a neustále rostoucím obratem.
Výnosná obchodní činnost, příležitost pro toho, kdo si přeje začít podnikat s franšízou v oblasti káv.
 
Nové reakce na měnící se trh
Směsi pro všechny chuti, arabika a robusta různého původu, jednodruhové kávy, odborně zpracované nejlepšími italskými pražírnami. Ale sortiment produktů 101CAFFE’ nekončí u kávy. Aromatizované nápoje zaujímají důležité místo na trhu s dávkami na jednu porci. Proto je v nabídce našich obchodů také ječmen, ženšen, čaje, odvary, bylinné čaje, čokolády a mnoho dalších nápojů pro mlsné, náročné a zvědavé jazýčky. Všechny produkty jsou dostupné i v elektronickém obchodě 101CAFFE’ (část „Obchod“), jenž je spravován v dokonalé souhře s kamennými prodejnami.
 
A pro ty, kdo mají rádi gastronomii, je tu obchůdek s kavárnou
Vyjít si ven vypít svou kávu je často zásadním okamžikem pro krátký únik od práce, pro „načerpání nových sil“ během dne. Dopřát si chvilku odpočinku nebo zdravé meditace či si jen tak popovídat s přítelem. 101CAFFE’ uchopil tento rituál jako další podnikatelskou příležitost a také jako příležitost pro franšízanty, které baví hostinská činnost. Model kavárny uvnitř obchodu je promyšlený a uskutečňovaný s maximální součinností mezi správou a prodejem.
 
Díky projektu 101CAFFE’ budete mít i vy svobodu zvolit si příchuť svého podnikání.
Hned si domluvte termín pro informační rozhovor a zjistěte, jak otevřít obchod s franšízou v oblasti kávy v papírových sáčcích a kapslích!
 
„Naším ideálním nabyvatelem franšízové licence je člověk, který chce být ve službách spotřebitele, osoba, která miluje vše, co se týká kávy, která chce lidem vysvětlovat podstatu výrobku, a přitom hovořit o jeho kvalitě a chuti.“ (Umberto Gonnella, jediný jednatel 101CAFFE’)
 
101CAFFE’
NEODOLATELNÉ PODNIKÁNÍ
Powered by Passepartout