101 Caffè Srl
KVALITNÍ KÁVA V PODECH A KAPSLÍCH

Zasílání a doručování produktů lze provádět výhradně v rámci území Italské republiky, Republiky San Marino, Vatikánu a celého Evropského společenství. 101CAFFE’ uskuteční zaslání zakoupených produktů výhradně do destinace uvedené v každé samostatné objednávce. Nepřijímáme zásilky určené pro poštovní schránky.

101CAFFE’ uskuteční zaslání produktů objednaných zákazníkem prostřednictvím přepravce na adresu, kterou zákazník udá, přibližně do 24 hodin od uskutečněného přijetí objednávky. Doručení se obvykle uskuteční do dvou pracovních dní. Doba uvedená pro obdržení zboží je přibližná.

Poštovné, jehož hodnota se pohybuje mezi 11 a 15 eury, v závislosti na celkové hmotnosti objednaného zboží, se fakturuje na základě ceny uvedené na webových stránkách k datu samotné objednávky.

Příjemce zboží je zodpovědný za zaplacení daně a cla, které jsou stanoveny předpisy platnými na cílovém území pro doručení produktů.
Za doručení je zodpovědný přepravce. 101CAFFE’ se zavazuje shromáždit případné oznámení o nedoručení nebo opožděném doručení produktů a spolupracovat se zákazníkem, aby ochránil jeho práva podle zákona.


 
Powered by Passepartout