101CAFFE' představuje kávu Stromboli, kávu se sopečnou energií

101CAFFE' představuje 

Představujeme kávu Stromboli, kávu se sopečnou energií. Jedná se o kávu z řady sicilských káv, mezi které dále patří kávy Etna, NannuSicilia a všechny mají společný původ pražení na Sicílii. Ale o těch až příště... Nyní se věnujme vulkánu Stromboli. 

 

Proslavený vulkán Stromboli

Stromboli od 101CAFFE' vděčí za svůj název slavnému italskému ostrovu Stromboli, který se nachází v Tyrhénském moři nedaleko Sicílie a je součástí Liparského souostroví. Celý ostrov je tvořen stejnojmenným vulkánem, jedním z nejaktivnějších vulkánů na světě.  

Sopka Stromboli se stala součástí mnoha kinematografických představení, jako je například slavný film Stromboli z roku 1950 se slavnou Ingrid Bergmann, produkovaný a režírovaný Robertem Rossellinim, jedním z nejznámějších režisérů v historii italského filmu. Ingrid Bergmann a Roberto Rossellini se v té době postarali o velký skandál, když se jim jako milencům, kteří nebyli ještě rozvedeni, narodil syn Roberto.  

 

Káva Stromboli 

Espresso Stromboli je populární díky své sopečné energii. Chuť je silná, plná a intenzivní, pocházející od jednoho z nejlepších mistrů pražení, z pražírny, která se nachází v Palermu.

Palermo je hlavním městem Sicílie, kde souběžně existuje arabská a normanská kultura. Mezi uměním, kulturou, etnickými skupinami a folklórem nemůže chybět Stromboli jedinečná směs od 101CAFFE'. Prémiová káva se skládá z 85% africké Robusty15% Arabiky ze Střední Ameriky.

Stromboli patří do řady sicilské kávy 101CAFFE', jedna ze čtyř druhů jedinečných a vysoce kvalitních směsí, díky pečlivě vybraným surovinám a řemeslnému zpracování, přičemž pozornost je věnována každému detailu, aby uspokojila i ty nejnáročnější chutě. 

 

Kapsle, zrnka a mletá káva Stromboli 

K dispozici v kapslích pro kávovary: Nespresso® a Nescafé® Dolce Gusto® 

a jako zrnkovámletá káva.

 

 

Sortiment prémiových káv od 101CAFFE'

Sortiment