Prémiová káva z Milána Gran Milano od 101CAFFE'

Káva s certifikací Rainforest Alliance (RAINFOREST ALLIANCE CERTIFIED™)

Gran Milano od 101CAFFE' je káva z řady, jejíž prodej byl v Itálii zahájen během Mezinárodního dne kávy, 3. října 2018, oslavující kávu jako jeden z nejpopulárnějších nápojů v Itálii a na celém světě.

 

Gran-Milano_101CAFFE-2

Káva z této řady pochází z plantáží certifikovaných organizací Rainforest Alliance (káva je nositelem značky RAINFOREST ALLIANCE CERTIFIED™), významná certifikace, jejíž podmínky udělení garantuje nezisková organizace Rainforest Alliance, která byla založena v roce 1987 a sídlí v New Yorku.  Tato certifikace garantuje, že produkt pochází z farmy, kde farmáři hospodaří v důstojných a bezpečných podmínkách s ohledem na ochranu volně žijících živočichů a přírodních stanovišť.

 

Miláno je stále skvělé Miláno

Gran Milano od 101CAFFE' je prémiová káva zpracovaná v historické milánské pražírně, která kombinuje stoletou tradici pražení s nejinovativnější technologií.

Výsledkem je espresso s intenzivní vůní, příjemně silnou chutí a dlouhotrvající pěnou. Skládá se z 80% Arabiky a 20% Robusty a vděčí za svůj název městu Miláno, symbolu italské tvrdé a houževnaté práce.

Název Gran Milano ve skutečnosti odkazuje na milánský dialektový výraz "Milan l'è semper un gran Milan" - v překladu Miláno je  stále   skvělé Miláno. Tento výraz zdůrazňuje nekonečné příležitosti, které město nabízí, a které je symbolem kouzla a elegance, splněných tužeb a snů.

Káva je dostupná v kompostovatelných kapslích pro každý kávovar Nespresso® (lze recyklovat jako přírodní hnojivo). Gran Milano je k dispozici také pro systém Nescafé Dolce Gusto®, pro kávovary na zrnkovou kávu nebo k pomletí jsou v naší nabídce také zrna Gran Milano.

 

Nasajte atmosféru Milána s šálkem kávy Gran Milano!