Kdo jsme

Vložili jsme do papírových sáčků a kapslí spoustu dobrých pražených výhradně italských káv

VLOŽILI JSME DO KAPSLÍ A PODŮ SPOUSTU DOBRÝCH KÁV PRAŽENÝCH V ITÁLII
 
101CAFFE’ je značka, která se specializuje na prodej kvalitní kávy v podech a kapslích. Nabízí také alternativní nápoje prostřednictvím sítě franšízových prodejen.
 
101CAFFE’ – minulost a současnost
Na počátku značky stála široká řada produktů. V současnosti nabízí 1 400 produktů, z nichž 600 nese značku 101CAFFE’. Produkty jsou určeny exkluzivně pro franšízová prodejní místa a pro obchod on-line 101CAFFE’.
V současnosti značka 101CAFFE’ představuje řetězec aktivních obchodů a na italském trhu je uznávána jako nejdůležitější představitelka odvětví porcovaných nápojů, což je uznání udělené nejdůležitějšími firmami v odvětví. I jejich značky jsou v našich prodejnách k dispozici.
 
Z nadšení k myšlence, od myšlenky k podnikání
Projekt 101CAFFE’ se zrodil v roce 2010 sledováním fenoménu „Nespresso“. Neustále se rozvíjel v rámci malé skupiny přátel a podnikatelů. Cílem bylo seznámit spotřebitelský trh (tehdy ještě „obrněný“ a uzavřený systém ze strany velkých značek) s italským výrobkem vhodným pro kávovary, jakožto alternativou vůči průmyslovým produktům. V roce 2011 projekt nabyl reálných kontur, a to prvním pilotním prodejním místem.
První účastí 101CAFFE’ na franšízovém veletrhu v Miláně v listopadu 2012 se projekt konkretizoval vytvářením řady franšízových obchodů.
Díky obchodům 101CAFFE’ začalo mnoho italských pražičů (jež nebyli členy GDO – Velké organizované distribuce) seznamovat širokou veřejnost se svým vlastním produktem. 101CAFFE’ tím otevřel nový trh, který byl v Itálii do značné míry neznámý, čímž významně přispěl k informovanosti spotřebitele, co se týče znalostí o kvalitní kávě, uzavřené v papírových sáčcích a kapslích uchovávajících aroma a celistvost.
Po tříletém rychlém a pokračujícím růstu na italském území jsme vyvinuli plán, abychom přenesli toto poselství do zahraničí, například do České republiky.

101CAFFE' ČESKO


V říjnu 2018 přichází do Česka společnost 101CAFFE´, která do domácností a kanceláří přináší prvotřídní kvalitu tradičního italského espressa. To, co upřednostníte je na vás - máte možnost vybrat si zrnkové či rozpustné kávy, kávy v podech nebo kapslích pro jakýkoliv kávovar, a to vše z nejlepších pražíren od severu po jih italského poloostrova, kde nejlépe ovládají mistrovství pražení. Nabídku doplňují čaje, čokolády, ženšen a cukrovinky, vše vyrobené v Itálii proto, aby byl váš zážitek vždy jiný a neopakovatelný.

Pro více informací nám můžete napsat na email:
e-czech@101caffe.it.  

Mnoho krásných zážitků nejen s kávou vám přeje 101CAFFE´Česko.
Powered by Passepartout